bialapodlaska.dlawas.info » Katalog firm » Lekarze specjaliści » Okuliści

ID firmy: 8341

OneDayClinic

OneDayClinic oferuje profesjonalną pomoc medyczną dla osób chorujących na zaćmę. Leczenie zaćmy w klinice w Czechach możliwe jest dzięki obowiązującej od 2011 roku dyrektywie transgranicznej. Na jej mocy pacjenci z Polski mogą ubiegać się o leczenie w innym kraju członkowskim Unii Europejskiej i późniejszy zwrot kosztów leczenia od polskiego NFZ.


Profesjonalna opieka medyczna jaką oferuje One Day Clinic umożliwia szybkie operacyjne usunięcie zaćmy. W ofercie kliniki dostępnych jest 6 pakietów medycznych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb pacjentów. Wszystkie pakiety są dofinansowywane ze środków NFZ, warto skontaktować się z kliniką w celu poznania szczegółowych informacji na temat zwrotu kosztów. Dla osób, które mają ograniczone środki finansowe One Day Clinic oferuje możliwość skorzystania z wygodnego systemu ratalnego – dzięki temu finanse nie stają na przeszkodzie do podnoszenia komfortu życia codziennego.


Operacja zaćmy w Czechach w klinice One Day Clinic pozwala na szybkie wykonanie zabiegu, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejce. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i do zapoznania się z informacjami na temat zabiegu usunięcia zaćmy.