Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują zaginionej: Julii Malczuk c. Marcina i Urszuli ur. 21.04.2001r., zam. Biała Podlaska, ul. Sworska 26

Rysopis:
Wzrost 165 cm, waga 48 kg, szczupła budowa ciała, włosy do ramion kolor blond, oczy koloru piwnego, twarz trójkątna, uszy normalne, uzębienie pełne, brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była:
Kurtka koloru czarnego z szarym kapturem oraz szarymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego typu „rurki”, buty kozaki do kolan koloru czarnego.

Okoliczności zaginięcia:
W dniu 30 listopada 2016 roku Julia Malczuk wyszła z domu z zamiarem udania się do szkoły, gdzie nie pojawiła się. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, 21-500 Biała Podlaska, ul. Pl. Wojska Polskiego 23, tel. 83 344 82 70, na numer 997 lub osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej.