Sygnał od kierowcy i szybka reakcja policjantów zapobiegły możliwej tragedii

Około godziny 22.00 jeden z kierowców jadących trasa K-2 poinformował Policję, że droga krajową idzie pieszy bez kamizelki odblaskowej. Wysłany natychmiast we wskazany rejon patrol prewencji znalazł na wysokości miejscowości Woroniec ubranego na ciemno mężczyznę.
Jak się okazało wyraźnie niepełnosprawny mężczyzna był mocno wychłodzony (temperatura wynosiło około minus 10 stopni Celsjusza). Nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka, ani dokąd idzie. Pieszy został zabrany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
Policjanci kontaktując się z instytucjami pomocowymi i jeżdżąc po okolicznych miejscowościach ustalają tożsamość niepełnosprawnego mężczyzny.
Znajdujący się obecnie w szpitalu mężczyzna jest w wieku około 50 lat, ma 175 cm wzrostu, ciemne włosy i zarost na twarzy.
Osoby, które go rozpoznają prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym KMP w Białej Podlaskiej, nr tel. 83 344 83 00.

Uzupełnienie:
Po  informacjach, które ukazały się w internecie znalazła się osoba, dzięki której udało się ustalić tożsamość mężczyzny.
Jest to 54 letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który prawdopodobnie pieszo dotarł, aż do Worońca. Dzisiaj wróci do rodziny.