21 marca został otwarty nowy Punkt Informacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Międzyrzecu Podlaskim. Czynny jest przez pięć, a nie jak dotąd przez trzy dni w tygodniu.

To zasługa władz Międzyrzeca Podlaskiego, które zabiegały o udogodnienia dla mieszkańców. Nowy punkt mieści się przy ul. Warszawskiej 37. Wejście do instytucji znajduje się w budynku Urzędu Miasta (od strony biblioteki). Z pomieszczeń wcześniej korzystał Miejski Ośrodek Kultury.  Przestronny, nowy punkt jest dostosowany do osób niepełnosprawnych. Dotychczas obsługa w punkcie ZUS odbywała się od wtorku do czwartku, teraz interesanci z pomocy pracownika ZUS mogą korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. 21 marca w nowej siedzibie zostało obsłużony kilkadziesiąt osób. 
 
W punkcie można składać dokumenty i uzyskać porady w indywidualnych sprawach emerytalnych i ubezpieczeniowych. Na miejscu i od ręki można też otrzymać różne zaświadczenia, np. o wysokości emerytury, wysokości składek odprowadzanych przez pracodawcę lub zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami.