Poniżej przedstawiamy kolejną listę zmian personalnych wśród duchowieństwa jaką przedstawił Biskup Kazimierz Gurda dla diecezji siedleckiej.

Ks. Tadeusz GRUZA – zwolniony z urzędu proboszcza parafii Korczówka i przeniesiony na emeryturę, z zamieszkaniem w Domu Księży Emerytów w Nowym Opolu.

Ks. Mariusz CZYŻAK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie i mianowany proboszczem parafii Korczówka.

Ks. Mariusz BARAN – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim i mianowany wikariuszem parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej.

Ks. Marcin BIELECKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. NMP Matki Kościoła w Łukowie i mianowany wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Garwolinie.

Ks. Tomasz BIELECKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim i mianowany wikariuszem parafii Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim.

Ks. Michał CELEJ – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Janów Podlaski i mianowany wikariuszem parafii Warszawice.

Ks. Mariusz CZERWIŃSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie i mianowany wikariuszem Kock.

Ks. Mariusz DZIWULSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Trąbki i mianowany wikariuszem parafii Tuczna.

Ks. Piotr HAWRYLUK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Tuczna i mianowany wikariuszem parafii Ryki.

Ks. Łukasz IWANIEC – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Gończyce i mianowany wikariuszem parafii bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej.

Ks. Zbigniew KOMOSZKA – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Kock i mianowany wikariuszem parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej.

Ks. Marcin KOMOSZYŃSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Zbuczyn i mianowany wikariuszem parafii pw. św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.

Ks. Arkadiusz MARKOWSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Parczewie i mianowany wikariuszem parafii Gończyce.

Ks. Grzegorz MATYSIAK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Terespol i mianowany wikariuszem parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim.

Ks. Jacek PIETRUCHA – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Piszczac i mianowany wikariuszem parafii Stoczek Łukowski.

Ks. Radosław PIETRUCZUK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej i mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Siedlcach.

Ks. Tomasz RADCZUK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie i mianowany wikariuszem parafii pw. NMP Matki Kościoła w Łukowie.

Ks. Dariusz RADYWANIUK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej i mianowany wikariuszem parafii Kock.

Ks. Zbigniew ROZMYSŁ – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim i mianowany wikariuszem parafii Terespol.

Ks. Robert SIEROCIUK – zwolniony z funkcji prefekta Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. Norwida w Białej Podlaskiej i mianowany wikariuszem parafii Korytnica Łaskarzewska.

Ks. Robert STESZUK – mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej.

Ks. Artur SUSKA – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Warszawice i mianowany wikariuszem parafii Piszczac.

Ks. Paweł TOMASZEWSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Siedlcach i mianowany  wikariuszem parafii Pratulin.

Ks.  Marek WASILEWSKI – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej i mianowany wikariuszem parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie.

Ks. Dariusz WOCH – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Pratulin i mianowany wikariuszem parafii Piszczac. 

Ks. Dariusz ŻMUDA – zwolniony z urzędu wikariusza parafii Piszczac i mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Parczewie.

Ks. Kamil STAŃCZUK – mianowany wikariuszem parafii Janów Podlaski 

Ks. Jarosław RĘKAWEK – zwolniony z urzędu wikariusza parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej i mianowany dyrektorem Domu Księży Emerytów przy ul. Kościuszki 10 w Siedlcach oraz kuratorem starszych i chorych kapłanów w Diecezji Siedleckiej.

Ks. Andrzej WISIO – zwolniony z urzędu  wikariusza parafii pw. św. Brata Alberta w Łukowie i mianowany proboszczem parafii Krzewica.

Ks. Karol JAKUBIAK – zwolniony z funkcji kapelana Szpitala Miejskiego w Siedlcach i mianowany wikariuszem parafii pw. św. Brata Alberta w Łukowie.