Od początku maja na terenie gminy Łomazy otwarty został punkt przyjęć interesantów. Teraz każdy mieszkaniec tej gminy będzie, miał jeszcze łatwiejszy kontakt z dzielnicowymi. Funkcjonariusze pełnią dyżury w budynku Urzędu Gminy w Łomazach.

Już od początku tego miesiąca w gminie Łomazy działa punkt przyjęć dla interesantów. Aby kontakt z dzielnicowymi gminy był jeszcze łatwiejszy, funkcjonariusze w określone dni tygodnia  czekać  będą na mieszkańców gminy.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Jego rolą jest m.in. dbanie o bezpieczeństwo lokalnej społeczności w rejonie, w którym pracuje.  Policjanci odwiedzają codziennie podległe im dzielnice, osiedla i miejscowości. Rozmawiają z mieszkańcami, przestrzegają przed zagrożeniami, starają się wysłuchać nurtujących ich problemów i udzielić porad.
Teraz będzie można spotkać się z dzielnicowymi dodatkowo w punkcie przyjęć interesantów. Mieści się on w budynku Urzędu Gminy w Łomazach, ul. Plac Jagielloński 27.

Dzielnicowi, którzy pełnią dyżury to:

- st. asp. Janusz Kosowski - podległy rejon służbowy nr 3 obejmujący m.in. miejscowości Bielany, Krasówka, Burwin, Korczówka, Wólka Korczowska, Kozły, Dubów.
- sierż. szt. Robert Micyk - podległy rejon służbowy nr 2 obejmujący m.in. Stasiówka, Kopytnik, Lubenka, Szymanowo, Studzianka, Huszcza, Koszoły, Jusaki Zarzeka.

Dzielnicowi tej gminy czekają na mieszkańców w pierwszy oraz trzeci wtorek miesiąca  w godzinach 12-14.