Pływalnia I Liceum Ogólnokształcącego gościła najlepszych pływaków z rejonu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zdominowali gospodarze oraz sportowcy z IV LO im. Stanisława Staszica.

Do finału wojewódzkiego, który zostanie odbędzie się 7 grudnia w Lublinie awansowały sztafety dziewcząt z I LO z Białej Podlaskiej oraz I LO z Łukowa oraz sztafety chłopców z I I IV LO z Białej Podlaskiej. Indywidualnie, awans uzyskali trzej najlepsi zawodnicy w każdej z konkurencji.

Dziewczęta

Sztafety 6 x 25m

  1. I LO Biała Podlaska - 1:30:94

  2. I LO Łuków - 1:40:38

  3. II LO Biała Podlaska - 1:43:20

  4. IV LO Łuków - 1:47:65

  5. LO Międzyrzec Podlaski - 1:54:37

  6. ZS Janów Podlaski - 2:03:02

 

Styl klasyczny

  1. Kopeć Aleksandra - I LO Łuków - 37:70

  2. Pradiuch Żaneta - I LO Biała Podl - 42:25

  3. Pietraszuk Marlena - I LO Biała Podl - 43:28

  4. Chalimoniuk Dominika - ZSE Międzyrzec Podl - 43:34

  5. Daniluk Aleksandra - I LO Biała Podl - 45:30

  6. Zabłocka Patrycja - IV LO Łuków - 45:51

  7. Samociuk Aleksandra - ZS Janów Podlaski - 47:82

  8. Grzywacz Klaudia - ZS Janów Podlaski - 49:67

  9. Jastrzębska Magda - I LO Łuków - 56:34

Styl grzbietowy

  1. Skrzyńska Ewa - I LO Biała Podlaska - 37:84

  2. Semeniuk Natalia - II LO Biała Podlaska - 39:22

  3. Sosnowska Weronika - I LO Łuków - 40:18

  4. Sosnowska Paulina - I LO Łuków - 40:59

  5. Jawoszek Patrycja - IV LO Biała Podlaska - 41:23

  6. Biernacka Monika - ZSE Międzyrzec Podl - 41:84

 

Styl dowolny

  1. Mandziuk Magda - I LO Biała Podl - 31:26

  2. Mandziuk Anna - I LO Biała Podl - 31:62

  3. Matejek Julita - ZS 3 Łuków - 32:47

  4. Sweklej Weronika - I LO Biała Podl - 32:78

  5. Domańska Dominika - LO Międzyrzec Podl - 33:31

  6. Urbaniuk Angelika - LO Międzyrzec Podl - 36:50

  7. Kurowska Wiktoria - I LO Łuków - 36:74

  8. Sacharczuk Aleksandra - ZS Janów Podl - 38:41

  9. Płudowska Katarzyna - IV LO Łuków - 41:72

  10. Milgorynjo Monica - ZS Janów Podl - 57:37

Styl motylek

  1. Stefaniuk Oliwia - I LO Biała Podl - 34:18

  2. Włodarczyk Zuzanna - I LO Biała Podl - 34:72

  3. Bedlińska Małgorzata - IV LO Biała Podl - 39:60

  4. Zabłocka Weronika - IV LO Łuków - 40:75

 

Chłopcy

Sztafety 6 x 25m

  1. IV LO Biała Podlaska - 1:15:64

  2. I LO Biała Podlaska - 1:18:57

  3. ZSE Międzyrzec Podl - 1:23:19

  4. IV LO Łuków - 1:27:14

  5. I LO Łuków - 1:27:39

  6. ZS CKR Jabłoń - 1:37:29

  7. LO Międzyrzec Podl - 1:40:47

  8. ZS Janów Podl - 1:42:34

  9. LO Wisznice - 2:00:42

 

Styl klasyczny

  1. Klej Jakub - IV LO Biała Podl - 35:42

  2. Krawczak Patryk - I LO Biała Podl - 35:81

  3. Juszczuk Arkadiusz - ZSZ 2 Biała Podl - 36:25

  4. Dmochowski Szymon - I LO Biała Podl - 36:71

  5. Chromiński Bartosz - I LO Łuków - 36:98

  6. Boguta Adrian - ZSE Międzyrzec Podl - 39:60

  7. Bełkot Marcin - ZSE Międzyrzec Podl - 39:69

  8. Kopyść Hubert - ZS 2 Łuków - 41:45

  9. Filipiuk Michał - ZS CKR Jabłoń - 50:30

 

Styl dowolny

  1. Charewicz Hubert - IV LO Biała Podl - 24:77

  2. Szuszek Piotr - IV LO Biała Podl - 25:51

  3. Król Jakub - II LO Biała Podl - 27:09

  4. Konopka Aleksy - ZS Radoryż Smolny - 30:03

  5. Gomólka Igor - ZS Janów Podl - 30:13

  6. Domański Jakub - LO Międzyrzec Podl - 30:21

  7. Syryczyk Mikołaj - ZSE Międzyrzec Podl - 30:82

  8. Zakrzewski Jan - I LO Łuków - 31:34

  9. Syryjczyk Radosław - LO Międzyrzec Podl - 32:37

  10. Szopliński Ernest - ZS CKR Jabłoń - 32:38

  11. Krawczuk Sebastian - ZS Janów Podl - 38:94

  12. Utykański Jakub - LO Wisznice - 41:02

  13. Rusinek Szymon - ZS Janów Podl - 43:33

 

Styl grzbietowy

  1. Jankowski Mikołaj - ZS 3 Łuków - 31:22

  2. Jakoniuk Mateusz - ZSZ 1 Biała Podl - 32:94

  3. Podkański Michał - I LO Biała Podl - 33:64

  4. Buziak Jakub - I LO Biała Podl - 35:91

  5. Metkowski Bartek - IV LO Łuków - 38:04

  6. Greś Dawid - LO Wisznice - 38:60

  7. Lipiński Łukasz - I LO Łuków - 40:94

  8. Gruszczyk Jakub - ZS CKR Jabłoń - 49:22

 

Styl motylek

  1. Sucharzewski Michał - I LO Biała Podl - 31:85

  2. Dołęzka Michał - IV LO Biała Podl - 32:98

  3. Szczepański Maciej - I LO Biała Podl - 36:22

  4. Boguta Filip - ZSE Międzyrzec Podl - 37:03

  5. Rola Kajetan - I LO Łuków - 39:05

  6. Milewski Jan - IV LO Łuków - 40:15

  7. Szopliński Wojciech - ZS CKR Jabłoń - 41;94

 

Punktacja indywidualna:

Dziewczęta

I - I LO Biała Podl Miasto Biała Podl 16 pkt

II - I LO Łuków Łuków 15

III-V - ZSE Międzyrzec Pod Bialski 13

- ZS Janów Podl Bialski 13

- LO Międzyrzec Podl Bialski 13

VI - II LO Biała Podl Miasto Biała Podl 11

VII - ZS 3 Łuków Łuków 10

VIII - IV LO Łuków Łuków 9

IX - IV LO Biała Podl miasto Biała Podl 8

 

Punktacja indywidualna:

Chłopcy

I - I LO Biała Podl Miasto Biała Podl 16 pkt

II - IV LO Biała Podl Miasto Biała Podl 15

III - ZSE Międzyrzec Pod Bialski 14

IV- V - I LO Łuków Łuków 12,5

- IV LO Łuków Łuków 12,5

VI-VII - ZS CKR Jabłoń Parczew 10,5

- ZSZ 1 Biała Podl Miasto Biała Podl 10,5

VIII-X - ZSZ 2 Biała Podl Miasto Biała Podl 8

- II LO Biała Podl miasto Biała Podl 8

- ZS Janów Podl Bialski 8

XI - ZS Radoryż Kościelny Łuków 6

XII - LO Wisznice Bialski 5

XIII - LO Międzyrzec Podl Bialski 4