13 sierpnia w klatkoringu Fight Exclusive Night w hali Gdynia Arena na gali FEN 13 Summer Edition w walce wieczoru wystąpi Kamil Łebkowski vs. Bomba. z Klubu Dziki Wschód Biała Podlaska.

Dla 28-letniego Kamila Łebkowskiego (14-4, 8 KO, 2 SUB) walka na wakacyjnej gali FEN 13 Summer Edition w Gdyni będzie pierwszym występem po spektakularnym zwycięstwie na gali World Series of Fighting Global Championship 2 w Tokio.

Przeciwnikiem naszego zawodnika będzie jeszcze groźniejszy, bowiem 29-letni Piotr Hallmann (16-5, 7 KO, 7 SUB).To zawodnik z sześcioma walkami w UFC na koncie i dużym doświadczeniem międzynarodowym – poza oktagonem amerykańskiej federacji „Płetwal” występował także na galach w Niemczech, Irlandii, Słowenii, Finlandii i Jordanii. 

W pozostałych walkach gali FEN 13 Summer Edition kibice zobaczą w akcji wielu innych świetnych zawodników. 13 sierpnia w Gdynia Arena na zasadach MMA walczyć będą m.in. Michał Wlazło, Jacek Kreft i Bartosz Chyrek, a w formule K-1  – m.in. Marcin Szreder oraz Arkadiusz Wrzosek z Kryspinem Kalskim.

Bilety na FEN 13 Summer Edition można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl, a zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Więcej informacji o gali FEN 13 Summer Edition znajdziecie na stronie internetowej Fight Exclusive Night orazfanpage’u federacji FEN na Facebooku.