W połowie marca uruchomiony został w Białej Podlaskiej oddział firmy INDEPRO Nieruchomości. Ta nowoczesna i profesjonalna agencja nieruchomości działa na terenie całego kraju z oddziałami w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Rzeszów, Białystok, Siedlce, Lublin, Częstochowa i Biała Podlaska.

Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy tysięcy obsługiwanych klientów, a klientami są wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości, klienci indywidualni, firmy oraz instytucje.

Kup Bez Prowizji to usługa, jaką INDEPRO jako pierwsze biuro w Polsce wprowadziło dla wszystkich oferowanych do sprzedaży nieruchomości. Nie istnieją żadne ukryte, ani dodatkowe koszty związane z usługą "Kup Bez Prowizji". To, że kupujący nie płaci prowizji jest wyraźnie określone i gwarantowane w umowie.

Dotychczas korzystając z usług pośrednika, zarówno osoba sprzedająca, jak i kupująca ponosiła znaczące koszty obsługi biura nieruchomości. Teraz, dzięki naszej usłudze "Kup Bez Prowizji" można skorzystać z pomocy INDEPRO, nie ponosząc kosztów związanych z opłatą prowizyjną.

Poszukujący nieruchomości, po zawarciu umowy „Kup Bez Prowizji”, czyli nie płacąc nic za pomoc biura INDEPRO, dostaje już wyselekcjonowane pod swoje oczekiwania propozycje nieruchomości do kupienia. Oszczędza dzięki temu czas, który poświęciłby na samodzielne przeglądanie prasy z ogłoszeniami, portali z nieruchomościami itp., oraz na dzwonienie i sprawdzanie ofert. Ma przy tym zapewnioną gwarancję bezpiecznego zakupu.

Wszystkie nieruchomości w ofercie są weryfikowane pod względem formalno-prawnym. Kupując z INDEPRO masz pewność, że kupujesz bezpiecznie. Po decyzji zakupu nieruchomości, nasza firma przygotuje wszelkie potrzebne do przeprowadzenia transakcji dokumenty oraz będzie uczestniczyła i pomagała w całym procesie zakupu.

Zapewniamy 100% skuteczności lub obsługę gratis. Tylko Ty zdecydujesz, czy swoją nieruchomości sprzedasz wskazanemu przez nas klientowi. Jeżeli oferta zakupu Cię nie usatysfakcjonuje, nie poniesiesz żadnych kosztów naszej obsługi.

Biuro oddziału INDEPRO mieści się w Białej Podlaskiej przy ulicy Prostej 7.